Information

x projekt; 20 dní, 20 designů

26. června 2016 v 19:59 | Elithia
Ahoj,
první projekt na tomto blogu. Spočívá v tom, že kterýkoliv den vytvořím design na nějaké anime, které mi bude určeno. Ale aktivita bude nízká (i když jsou teoreticky prázky). Ale pokusím se! Snad se najdou nějací čtenáři k podpoře k tomuto projektu.

O BLOGU

14. srpna 2015 v 10:17 | Elithia
x Ahoj návštěvníku, bloudilý cestovateli či mluvící zvířátko!
x Vřele Tě vítám na tomto blogu! Tedy na "anime-design-e" !

Blog se věnuje grafice, převážně spojenou s Anime a Mangou (ale i k-pop grafice, grafice pro cosplayery a další)! Pokud si Otaku, máš nový blog, a chceš design na svůj blog, neváhej a objednej si! Každopádně ne všem se může líbit tento styl. Něco společné s celebritami na tomto blogu nehledejte.

x Jaké designy vytvářím?
x Vytvářím různé druhy, např. pro RPG hry, kpop blog, normální anime deník, či na povídkářský web(nedělám jen designy, ale i obrázky do povídek - i na wattpad). Pokud máš blog na jiný záměr, stačí napsat. Žánry designů je různý, většinou je to na fantasy, jelikož jsou u obrázků zajímavé efekty. Layouty vytvářím jen na server blog.cz!

Cílem blogu je pobavit, umět dokázat inspirovat ostatní, naučit se a ukázat nové anime blogy.
Grafiku se učím přes rok a půl a každou sekundou, strávenou v PS, se naučím více věcí. Je možné, že se časem na blogu ukážou tutoriály, ale... já a má lenost? Radši ne.
Jeho cílem taky není získat co největší návštěvnost (což se nepovede) a nebo být populární grafickou anime blogerkou, akorát chci zpříjemnit jiným jejich starost o design na blogu. Je to mnohem příjemnější, než mít šablonu vypůjčenou ze serveru, kterou má kde kdo, dokud si nevyhledá grafika. Taky díky layoutu jde poznat, o čem váš blog je a na co je zaměřený.
Takže pokud se Vám tento styl anime designů líbí, stačí si objednat a já vám ho s radostí udělám. Pokud se tu najdou ti, kteří neví, co to anime je, či se jim tato grafika nelíbí, ať bez urážlivých komentářů odejdou. Ovšem nezakazuji vstup jen všem. :)

Jak na to?
Jednoduše. Stačí kliknout sem, vyplnit do komentáře objednávku s požadovanými (ne)povinnými body a stačí "okomentovat". Budu moc ráda za vaše formuláře.
Hlavně, prosím - ať je to srozumitelné, ať to jde přečíst a a abych to pochopila. :) Jinak objednávku nevedu, nebo Vám napíšu na email.
Pokud se vám do toho bude chtít a ukázat mi, jakou byste měli představu, můžete to udělat v Malování, já vás za "amatérský" kousek snad nezabiju. :)

xx Prosím, obrázky si vybírejte v Galerii (ve složce "Renderes for..", nebo je vyberu sama! Pokud chcete svůj, připněte do vyhledávače, např. "Gasai Yuno png/render" )
PNG - Render = je označení pro neviditelné pozadí, takže to není ani wallpaper ani úvodka k anime. Je to anime postava s průhledým pozadím, který poznáte díky bílo-šedými čtverečkami.))))

Pakliže tu nejste jen kvůli designu a chcete obrázek do povídky (i na wattpad) stačí napsat normálně do objednávky, já to překutím. ^^

Tákže! Vítá Tě průvodce blogu - jsem Elithia a těší mě, že si sem zašel, popřípadě to tady okomentoval. Budu ráda za Tvou návštěvu.
Pokud si budete chtít přečíst mé povídky - jsou ukryty zde.

Arigato, Elithia.
 
 

Reklama